Tibu

Zapytaj o produkt

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (4-6 tygodni)

Designerski hoker regulowany Tibu włoskiej marki Magis. Stelaź stal proszkowo malowana, siedzisko tapicerowane tkaniną kvadrat Steelcut 2 w kolorze stelaża.

Więcej szczegółów

2 755 zł

Wymiary Magis Tibu hokerHoker regulowany Tibu włoskiej marki Magis. Stelaź stal proszkowo malowana, siedzisko tapicerowane tkaniną kvadrat Steelcut 2 w kolorze stelaża.

średnica37 cm
wysokość60 - 77 cm
wysokość siedziska60 - 77 cm
siedziskotkanina kvadrat® Steelcut 2
stelażstal proszkowo malowana
obrotowytak
do użytku zewnętrznegonie
wysokość regulowanatak
markaMagis
designAnderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Tibu

Tibu

Designerski hoker regulowany Tibu włoskiej marki Magis. Stelaź stal proszkowo malowana, siedzisko tapicerowane tkaniną kvadrat Steelcut 2 w kolorze stelaża.

Napisz opinię

3 Other products in the same category: